نتایج جستجو برای عبارت :

از هر کرانه تیر دعا کرده ام روان؛باشد کزان میانه،یکی کارگر شود

یازده اردیبهشت باشد به نام کارگر # باید اینک ایستاد در احترام کارگر
بوسه باید زد به دست و روی او # شعرها باید سرود اندر مقام کارگر
زخم ها دارد به روح و هم به تن # سعی ها باید شود در التیام کارگر
امنیت در شغل او را آرزوست # وضع آیا می شود روزی دوام کارگر
سالها طی کرده با فقر و کساد # می شود آیا جهان روزی به کام کارگر
از رکود و بستن کارخانه ها # اوج بیکاری شده هم ازدحام کارگر
گرجی از روز ازل تا انتها # افتخارش بوده باشد او غلام کارگر
روز کارگر 98 چه روزی است | تاریخ روز کارگر در سال 98 |  روز کارگر در تقویم ایران روز کارگر چه روزی است 11 اردیبهشت روز جهانی کارگر روز کارگر در سال 98 کی هست ، در سال 1398 روز کارگر چند شنبه است ، تاریخ دقیق روز کارگر در ایران ، روز کارگر کی هست ، روز کارگر 1398 چندم است ، چندم اردیبهشت روز کارگر است ، روز جهانی کارگر 2019 چه روزی است ، روز کارگر چه روزی است در سال 98 روز کارگر چ روزیه روز کارگر در تقویم
روز کارگر چه روزی است اول ماه می مصادف با 11 اردیبهشت رو
آقای بی نظیرم...
از در خونت نمیرم؛

عشقت راه نجاتم،
عاااااااشق سینه زناتم
یا حبیبی،نورُعینی...

الهم الرزقنا همون دعای همیشگی...
آآآآه...
الاهم الرزقنا
الاهم الرزقنا
الهم الرزقنا
خدااااااااااااااااااااااا،نزدیک بود،چرا نشد؟!
خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا این آرزو رو ازم نگیر
خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

آقا، من تنهای روزگارم...
همه چیزو از تو دارم...
خرجم کن آقا
کارگر نوع دوست شهرداری آب پخش؛هدیه روز کارگر خود را به هم وطنان سیل زده اهدا کرد.به گزارش سفیر جنوب؛محسن رضایی،از کارگران ساعی شهرداری آب پخش،هدیه کارگر نمونه خود را جهت کمک به سیل زدگان اهدا کرد.
وی هدف از این کار خود را کمک به هموطنان سیل زده و حس نوع نوع دوستی و کمک به همنوع دانست و گفت:همه مردم ایران باید آنچه که در توان دارند برای همطنان سیل زده کمک نمایند.
آیا قرار است اسباب‌کشی کنید و دنبال کارگر حمل بار هستید؟ لطفا دست نگه دارید! نکته‌های بسیار مهمی درباره نیروی کار برای اسباب کشی یا کارگر اسباب کشی هستند که هیچ شرکت باربری در تهران به شما نمی‌گوید. پیش از هرگونه اقدامی برای اسباب‌ کشی و به‌ویژه خبرکردن کارگر خالی برای اسباب کشی این نوشته […] کارگر اسباب کشی استخدام نکنید!
منبع : سپند بار

روزی، مهندس ساختمانی، از طبقه ششم میخواست که با یکی از کارگرانش حرف بزند.خیلی او را صدا زد... اما به خاطر شلوغی و سر و صدا، کارگر متوجه نمیشد! بناچار مهندس، یک اسکناس ۱۰ دلاری به پایین انداخت. تا بلکه کارگر بالا را نگاه کند! کارگر ۱۰ دلار را برداشت و توی جیبش گذاشت و بدون اینکه بالا را نگاه کند، مشغول کارش شد. بار دوم مهندس ۵۰ دلار فرستاد پایین و دوباره کارگر بدون اینکه بالا را نگاه کند پول را در جیبش گذاشت...بار سوم مهندس سنگ کوچکی را پایین ا
1⃣هر گاه قصور کارگر موجب اخراج وی شود ، رعایت مفاد ماده ۲۷ قانون کار الزامی است. 2⃣ نظر مثبت تشکل کارگری موجود در کارگاه در مورد اخراج باید کتبا و قبل از اخراج کارگر اخذ شود. 3⃣اگر تشکل موجود در کارگاه " شورای اسلامی کار " باشد ، نظر مثبت " شورا " بایستی اخذ شود.
شرکت اسباب کشی مناسب از افرادی که مهارت و مناسب را داشته باشد استخدام میکند. کارگر وظیفه اش فقط بلند کردن نیست. شرکت اسباب کشی خوب کارمندان خود را برای امور متفاوت اماده میکنند.
کارگر بی تجربه اصلی ترین گزینه در خسارت در اثاث کشی و باربری است.
برای انتقال و جابه جایی  وانت ها به  دو کارگر لازم است.
برای انتقال و جابه جایی کامیون و …  به  سه  یا  چهار کارگر اکتفا میشود.
شرکت اسباب کشی مناسب  با پرورش افرادی متخصص و کارامد در  اسباب کشی آماده ف
دانلود رایگان فیلم زنبور کارگر محصول 1399 اثری از افشین صادقی, دانلود رایگان فیلم زنبور کارگر با لینک مستقیم کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود رایگان فیلم سینمایی ایرانی زنبور کارگر جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه دانلود رایگان فیلم

ادامه مطلب

مث همیشه دقیقه نود کارو اعلام کردن و سپردن به یکی، اونم هیشکی نیس کمکش کنه. ده تا کار هم که با هم میخوان انجام بدن. تا یه اتفاق بدی نیفته کوتاه نمیان.
ازونجایی که ید طولایی در طغیانگر نمودن نیروهاشون دارم بهش گفتم هیچ وقت اینطوری کار قبول نکن وقتی خبر نداری قراره چی بشه. الانم دو سری نیرو بچین؛ پشتیبانی، فکری. به اونام هیچ توضیحی از جزئیات کار نده. اگه بدونن نمیذارن، بعدا که فهمیدن میگن دمت گرم!
برای وقت های آزاد بشین با بچه های فکری برنامه بر
در آن کرانه که دل با ستاره همزاد است

به من اجازه در اوج پر زدن داده است

در ان کرانه که همواره یک نفر آنجاست

که در پذیرش مهمان همیشه آماده است

در آن کرانه که خورشید پیش یک گنبد

بدون رنگ ز بازار حسن افتاده است

همیشه از تو سرودن چه سخت و شیرین است

شبیه تیشه زدن های سخت فرهاد است

سوال می کند از خود هنوز آهویی

که بین دام و نگاهت کدام صیاد است

دلم که دست خودم نیست این دل غمگین

همان دلی است که جامانده در گوهر شاد است

بدون فن غزل بی کنایه می گویم
کارگران محترم شهرستان راور در صورتی شما دسترسی به کانال تلگرام یا سایر پیام رسانهای داخلی ندارید کافی است یک پیام بدون متن به سامانه پیامکی خانه کارگر راور ارسال نمایید تا از طریق پیامک خدمات خانه کارگر راور را دریافت نمایید . با سپاس طحانزاده خانه کارگر راور
ارسال پیامک بدون متن به شماره ذیل جهت ثبت شماره شما
    30009900002905

حکایتی_زیبا_و_خواندنی
شکر نعمتروزی مهندس ساختمانی، از طبقه ششم می خواهد که با یکی از کارگرانش حرف بزند.خیلی او را صدا می زند اما به خاطر شلوغی و سر و صدا، کارگر متوجه نمی شود!
به ناچار مهندس، یک اسکناس ۱۰دلاری به پایین می اندازدتا بلکه کارگر بالا را نگاه کند!
کارگر ۱۰دلار را برمیدارد و توی جیبش می گذارد و بدون اینکه بالا را نگاه کند مشغول کارش می شود!
بار دوم مهندس ۵۰دلار می فرستد پایین و دوباره کارگر بدون اینکه بالا را نگاه کند پول را در جی
برخی اساتیدو پژوهشگران اسلامی، تفاوت روان شناسی غربی و اسلامی را اینگونه توصیف کرده اند:
1- روان شناسی غربی، روح و نفس را نفی میکند اما روان شناسی اسلامی به اثبات آن می پردازد.
2- روان شناسی غربی، فقط از روش تجربی (تجربه حسی) استفاده میکند اما روان شناسی اسلامی خودش را محدود به یک روش نمیکند و از تمامی روشها از جمله عقلی، تجربی، شهودی، نقلی(روایی) و ... استفاده میکند.
3- روان شناسی غربی، در برخی موارد راه حل‌های نامشروع (غیر دینی و شرعی) ارائه مید
امروزه از روان درمانی برای درمان بسیاری از اختلالات روانی استفاده می شود. واژه روان‌درمانی برای بسیاری از ما واژه ای آشنا است اما شاید خیلی با نحوه ساز و کار روان درمانی آشنا نباشیم. ممکن است بسیاری از مردم تصور داشته باشند که روان‌درمانی همان مراجعه به روان‌شناس و گوش دادن به صحبت های آن ها است. اما این فرآیند درمانی کمی اصولی تر و پیچیده تر از مراجعه به روانشناس و صحبت با او می باشد.

ادامه مطلب
در ارتباط تصویری با مجموعه های تولیدی به مناسبت هفته کارگر: یکی از نکات در باب کارگران مسئله رعایت حق نیروی کار است. یعنی دستمزد عادلانه، پرداخت منظم و بدون تأخیر، امنیت شغلی، مسئله بیمه، آموزش، خدمات رفاهی، بهداشت و درمان/ اگر اهتمام بیشتری نسبت به کارگر انجام بگیرد -مثل این که نیازهای خانواده مورد مراعات قرار بگیرد یا آموزش فرزندان یا ازدواج و امثال اینها- طبعاً تأثیر بیشتری در ارتباط و التیام بین کارگر و کارفرما خواهد داشت.
مرگ یک کارگر معدن زغالسنگ هشونی بر اثر برق گرفتگی
منابع کارگری در معدن زغال سنگ هشونی طغرالجرد از مرگ یک معدنچی در اثر برق گرفتگی خبر دادند.
حادثه برق گرفتکی معدن زغال سنگ هشونی طغرالجرد در روز جمعه (۲۵ مرداد ماه) منجر به مرگ یک معدنچی شد.
به نقل از کارگرانی که در این معدن زغال سنگ مشغول کارند، گفته می‌شود که همکار فوت شده آنها متاهل و در زمان حادثه ۳۱سال سن داشته است.
به گفته کارگران معدن هشونی علی‌رغم اینکه به نظر می‌رسد عدم رعایت نکات ایم
دانلود کتاب متون روان شناسی به زبان انگلیسی لیندا لیل بهمراه ترجمه
در این پست ،کتاب متون روان شناسی به زبان انگلیسی لیندا لیل مناسب دانشجویان روانشناسی و علوم تربیتی در قالب فایل pdf آماده دانلود شده است.

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب متون روان شناسی لیندا لیل فارسیxدانلود کتاب متون روان شناسی لیندا لیل ترجمهxدانلود کتاب متون
لیست خدماتی که کارگر خانم جهت نظافت منزل انجام می‌دهد .
 نظافت تمامی نقاط آشپزخانه از جمله کابینت ها، هود ، سینک ظرفشویی ، گاز ، یخچال و داخل آن
 شستشوی سویس بهداشتی و حمام با مواد شوینده مناسب و با دقت بالا
 جارو کشیدن کل ساختمان و اتاق ها
 تمیز و مرتب کردن اتاق ها و پذیرایی
 شستشوی ظروف کثیف و لباس ها
 مبل شویی، اتوکشی، و تمیز کردن فرش ها
 شستشوی ماحفه ها و روبالشتی و پرده ها
 تی کشیدن سرامیک و لمینت ها
 گردگیری و خانه تکانی  

کارگر برای
دیروز یازدهم اردیبهشت و اول ماه می ، روز جهانی کارگر بود. به دلیل آنچه  عدم کنترل در هنگام خشم میدانم از حماقت و دریدگی همکاری به ستوه آمده بودم و  روز خوبی برایم نبود. اما قرار و مداری با خود گذاشته ام که هر سال  برای این روز یاداشتی بنویسم  یادداشت ها را  در مجموعه ای جمع آوری کنم و احوال خودم را در مقطع اول ماه می (یازده اردیبهشت) هر سال نسبت به کار و کارگر و تغییرات جامعه و این قشر ثبت کنم.
طی یکسال گذشته و به گزارش رسمی سازمان آمار  تورم کشو
نویسنده یک تولیدکننده و یا بهتر بگویم، یک کارگر کلمات است: کارگر تولیدکننده کلمات و جملات و همچون کارگر، کلمات و جملات و متن هایش را برا
فروش تولید می کند. او می خواهد با فروش کالاهایش مانند کتاب و مقاله که از کلمات،
 جملات و شبه جملات، استعاره ها و ...ساخته
شده اند نان بخورد. شاید از قِبل آن بتواند کالای سیاسی هم به دست بیاورد یا اینکه
صاحبان کالاهای سیاسی به سراغش بیایند و کلمات و جملات او را بخرند. نویسنده،
مغازه کلمات دارد و آن ها را می فروش
کارگری که نان به خانه نبرد، همان به که دیگر به خانه نرود. از ترس آن که دیگر در خانه کسی شما را تحویل نگیرد، ما در ندامتخانه را به روی شما باز کرده‌ایم، با مراجع ذی صلاح شما را تحویل می‌گیریم. باید بررسی شود اصلا شما صلاحیت ورود به خانه‌ی ملت را دارید؟ شما این همه ماه بد‌ سرپرست بوده‌اید، حقوق نگرفته‌اید و زندگی‌ کرده اید. از در درآمدید، بی آن که درآمدی داشته باشید. پیش خودتان گمان کردید این همه سال چند شیفت کار کرده‌اید و ما نخواسته‌ایم م
چون بمیرم – اِی نمی‌دانم که – باران کن مرا
در مسیرِ خویشتن از رهسپاران کن مرا
خاک و باد و آتش و آبی کزان بِسْرشتی‌ام
وامَگیر از من، روان در روزگاران کن مرا
آب را، گیرم به قدرِ قطره‌ای، در نیمروز
بر گیاهی در کویری بار و، باران کن مرا
مُشتِ خاک‌ام را به پابوسِ شقایق‌ها ببر
وین‌چنین چشم-و-چراغِ نوبهاران کن مرا
باد را همرزمِ توفان کن، که بیخِ ظُلم را،
بَرکَنَد از خاک و، باز از بی‌قراران کن مرا
زآتش‌ام شور-و-شراری در دلِ عشّاق نِه
زین‌
” ارتقاء سلامت روان ، نشاط اجتماعی ”
اسامی روزهای هفته سلامت روان؛
1. پنجشنبه ۱۸ مهر : نقش خود مراقبتی در نشاط اجتماعی
2. جمعه ۱۹ مهر : نقش آموزه های دینی، فرهنگ و معنویت در ارتقاء سلامت روان و نشاط اجتماعی
3.شنبه ۲۰ مهر: تحکیم خانواده، جامعه با نشاط
4. یکشنبه ۲۱ مهر : ارتقای سلامت روان و نشاط اجتماعی
5. دوشنبه ۲۲ مهر : نقش مهارت های زندگی در ارتقاء سلامت روان و نشاط اجتماعی
6. سه شنبه ۲۳ مهر: عوامل اجتماعی تعیین کننده های سلامت و نقش آن در نشاط اجتما
«استخدام برقکار ماهر برای لوله‌گذاری و شیارزدن در پروژه‌های مسکن»، «نیاز به کارگر تراشکار و آشنا به کار با انواع دستگاه فرز و سی.ان.سی»، «کارگر ماهر برای کار در خط رنگ یک کارخانه صنعتی نیازمندیم» و ... این گزیده‌ای از تعدادی از آگهی‌های استخدام در ایران است.

ادامه مطلب
ژل رویال چیست ؟ خواص ژل رویال یا شاه انگبین ، یکی از محصولات مهم و با ارزش زنبور عسل است و به وسیله ی غدد مغذی زنبوران کارگر در روز های اولیه ی زندگی ترشح می شود ، بدین ترتیب که  زنبوران عسل کارگر بین سن پنج تا دوازده روزگی می توانند ژل رویال ترشح کنند .
ادامه مطلب
ژل رویال چیست ؟ خواص ژل رویال یا شاه انگبین ، یکی از محصولات مهم و با ارزش زنبور عسل است و به وسیله ی غدد مغذی زنبوران کارگر در روز های اولیه ی زندگی ترشح می شود ، بدین ترتیب که  زنبوران عسل کارگر بین سن پنج تا دوازده روزگی می توانند ژل رویال ترشح کنند .
ادامه مطلب
ادامه مطلب
 در ازدحام این همه ظلمت بی عصا 
چراغ را هم از من گرفته اند 
اما من
دیوار به دیوار
 از لمس معطر ماه 
به سایه روشن خانه باز خواهم گشت
 پس زنده باد امید 
 در تکلم کورباش کلمات
 چشم های خسته مرا از من گرفته اند 
اما من 
اشاره به اشاره
 از حیرت بی باور شب 
به تشخیص روشن روز خواهم رسید 
پس زنده باد امید 
 در تحمل بی تاب تشنگی 
میل به طعم باران را از من گرفته اند
 اما من
شبنم به شبنم
 از دعای عجیب آب
 به کشف بی پایان دریا رسیده ام 
پس زنده باد امید
 در
گتسبی بزرگو خوندم. خوب بود در نوعِ خود. 
الان چی بخونم؟ کافکا در کرانه؟ ریگ روان؟ یکی مثل همه؟ نمیدونم.
از اون همّه کتابی که چند ماه پیش به طور چریکی خریدم فقط 5 عنوان مونده، که البته یکیشون 4 جلده. ولی چه زود دارن تموم میشن. و چقد کتاب گرونه و چقد دوس دارم کلی از کتابای لیست خریدمو یه جا بخرم. ای بابا.
زندگی هیچ چیز خاصی نسبت به دیروز نداره. هیچ چیزِ خاصی. حتی خودمم نسبت به دیروز چیزِ خاصی ندارم. یه کم خسته‌م. یه کم با مقیاسِ خودم. مقیاسی که به تورم
روان شناسی معاصر، برای روابط سالم و انسانی میان والدین و فرزندان اهمیت بسیاری قائل است و آن را اساس سلامت روانی اعضای خانواده در نظر می گیرد.
سلامت روانی در رویکردهای مختلف روان شناسی، تعاریف متفاوتی دارد که این تعاریف به رغم تفاوت ظاهری، با یکدیگر در تناقض نیستند و هر یک از آن ها به بعد خاصی از ابعاد سلامت روان توجه دارند.

ادامه مطلب
تحت هر شرایطی اخذ وثیقه توسط کارفرما از کارگر غیر قانونیه و میشه شکایت کرد.یعنی حتی اگه شما سفته بدی و بعد بخوان ازش استفاده کنن نه تنها نمیتونن بلکه اون موقع میشه ازشون شکایت کرد.مگر اینکه سفته به صورت محضری و با شرایط خاص باشه که این کار رو فقط بعضی از اماکن دولتی انجام میدن
خیلی اوقات شنیده ایم که دانشجویان یا سایر افراد در ترجمه مقالات یا کتاب ها اصطلاح روان بودن ترجمه را بکار می برند اما اینکه ترجمه روان دقیقا چیست، چقدر اهمیت دارد و اینکه رعایت چه فاکتورهایی باعث می شود که یک ترجمه روان داشته باشیم سوالاتی است که در این مطلب به آن می پردازیم.ترجمه روان و منحصربفرد، یک هنر ارزشمند محسوب می شود که در آن مفاهیم و موضوعات به کار رفته در یک زبان باید به طور کامل درک شده و سپس این مفاهیم به شیوه ای صحیح و قابل درک ب
همه به دنبال سلامت جسمانی خود هستند. همه مردم سلامت جسمانی را در اولویت قرار میدهند اما فارغ از اینکه سلامت روان هم می تواند بر روی کیفیت زندگی آنها تاثیر زیادی بگذارد.
سلامت جسمانی در حقیقت از سلامت روان نشات می گیرد. این موضوعی است که در این پست از وبلاگ روانشناسی به آن میپردازیم.
یعنی اگر فردی از سلامت روان کامل برخوردار باشد سلامت جسمانی حقیقی را هم به دست می آورد.
سالها تجربیات علمی ثابت کرده است که ذهن تاثیر کاملی بر جسم و نحوه فعالیت آ
دانلود کتاب متون روان شناسی به زبان انگلیسی لیندا لیل بهمراه ترجمه
در این پست ،کتاب متون روان شناسی به زبان انگلیسی لیندا لیل مناسب دانشجویان روانشناسی و علوم تربیتی در قالب فایل pdf آماده دانلود شده است.

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب متون روان شناسی لیندا لیل فارسیxدانلود کتاب متون روا
چرا دید جامعه نسبت به شغل کارگری بد و منفی است؟، مثلا هر وقت میگیم طرف کارگره میگن کارگر بدبخت، اما تو جامعه اکثر بساز بفروش ها تو دهه شصت کارگر ساده ساختمانی بودند، بعد با دستمزد کارشان خونه خریدند و کار کردند و دهه 80 چند تا خونه داشتند. 
بقیه مشاغل هم همین طور، مثلا فردی کارگاه چند میلیاردی مبل و نجاری داره، اکثر این افراد بیست سال قبل نجار ساده بودند، الان سرمایه زیادی دارند. 
اما چرا الان جامعه این ها را میدونه اما اکثرا بعد از اسم کارگر
وظایف کارفرما در مقابل کارگر از منظر قانون کار

برای این‌که حقوق کارگران ضایع نشود قانون کار برای کارفرمایان تعهدات و وظایفی را تعیین کرده که مکلف به انجام آن‌اند که در صورت کارفرمایان از مسئولیت خود شانه خالی کنند کارگر از طریق می‌تواند حق خود را از کارفرما بگیرد. تعهدات کارفرمایان عبارتند از:• به موجب ماده ۲و۳ قانون کار، کارفرما موظف است طبق قرارداد کار در عوض کار انجام شده کارگر به او حق السعی پرداخت کند براساس ماده ۳۴ قانون کار این

ادامه مطلب
ادامه مطلب
ادامه مطلب
پیش نوشت: چندی پیش با خودم قرار گذاشتم که دیگر نوشته هایم را "داغ داغ" منتشر نکنم. این تصمیم، مدتی دوری از وبلاگ نویسی را برایم در پی داشت. انگار نمی خواستم پیش از انتشار فکر کنم؛ شاید مطلب شایسته ای به عرض مخاطب رسید. اما این نوشته هم از همان قماش است.

زد و به هر دلیلی اینترنت قطع شد. می شود حدس زد که در ابتدا بد و بی‌راهی نثار محیط کردم و سپس به نمایش‌گر زل زدم. طبق عادت باید مرورگری مجازی باز می شد و دمی چند به بطالت می گذشت اما به سیگار خالی
خدمت از ما با اعزام کارگر نظافت منزل  و بهترین نظافتچی خانم و آقا کار  نظافت منزل شما را بدون هیچ نقصی انجام دهد. در واقع با گرفتن کارگر نظافت منزل خیال خود را آسوده کنید. خدمت از ما سعی دارد با اعزام بهترین نیروی خدماتی نگرانی شما را برطرف کند همچنین خدمات نظافت منزل ما دارای چند شعبه شرکت خدماتی نظافتی در کل ایران شامل : اعزام کارگر نظافت منزل برای نظافت منزل در تهران ، اعزام کارگر نظافت منزل برای نظافت منزل شیراز ، نظافت منزل مشهد  و… می ب
عنوان شغل: کارگر ساختمانی
توضیحات شغل
انجام وظایفی که نیازمند کار فیزیکی در ساختمان ها، بزرگراه ها، و پروژه های ساختمانی بزرگ، گود برداری، حفر تونل و دالان های زیرزمینی، و تخریب ساختمان ها می باشند. کاربری ابزار دستی یا برقی مانند، چکش های بادی، زمین کوب، میکسر بتن، بالابرهای مکانیکی کوچک، تجهیزات سنجش و اندازه گیری، و مجموعه ای از ابزارها و دستگاههای مختلف.
ادامه مطلب
پسر جوانی با موها و محاسن بور جهت صدور مجوز ازدواج مجدد به محل کارم آمده بود، هزینه ارجاع پرونده اش به دادگاه 70هزارتومان شد، قدرت پرداخت این هزینه را نداشت. کارگر مرغداری بود از یک استان دیگر به شهر ما آمده بود. دوستش هزینه دادخواستش را پرداخت کرد و رفتند... با خودم فکر می کردم آدمی که زن دارد، کارگر است، هزینه پرداخت و ثبت دادخواست خود را ندارد واقعا رن دوم به چه کارش می آید؟ اصلا آن دختری که قرار است زن دوم این آقا شود با چه امید و آرزویی تن به
به سوی تو فضایل کارگر نیستکرامات از شرارت خوبتر نیست
به سوی تو نه طاعات و نه طاماتعبادات مکرّر جز ضرر نیست
فقیهان سوی تو دارند لیکنفقیهان را نصیبی جز نظر نیست
خلایق بنده‌ی عادات خویش‌اندنه خلقان را جز از نامت خبر نیست
بتر از حلقه‌بازان نیست در دهرکه این جمعیّت از نوع بشر نیست
به سوی تو یکی قلب پر از عشقاگر دارد کسی عمرش هدر نیست
بیا حلمی بیا بیرون از این قبرکه اینجا جز دمی از خیر و شر نیست
موسیقی: Worakls - Cœur de la Nuit
به مناسبت سالگرد شهادت بسیجی(شهید کریم کارگر )و یاد بود پدر بزرگوارش حاج شیخ حسن کارگر و یادبود مادر بزرگوارش حاجیه ربابه رضایی مجلس بزرگداشتی به شرح زیر منعقد می گردد: زمان جمعه شب مورخ 98/11/11 به مدت سه شب بعد از نماز مغرب و عشاءمکان: مسجد جامع شهیدیه
روان گیسختگی پارانوئید یک اختلال روانی پیچیده است که علائم آن اغلب بین سنین ۱۶ تا ۳۰ سالگی شروع به نمایان شدن می کنند. چندین زیر گروه از بیماری های روان گیسختگی پارانوئید وجود دارد که هر کدام از آنها مجموعه خاصی از علائم
ادامه مطلب
میزان هزینه خدمات نظافت یا خدمات نظافت آنلاین طبق اتحادیه خدمات نظافتی قیمت خدمات نظافت براساس خانم یا آقا بودن کارگر نظافت منزل ،تعداد نیروی مورد نیاز برای نظافت منزل ، ساعات کار ، متراژ خانه ، تعداد اتاق ها ، تعداد سرویس بهداشتی و… تعیین می شود.
برای کارهایی از قبیل شستشو مبلمان و یا شستشو فرش ، شرکت خدماتی نظافتی معمولا از بخار شوی استفاده می کنند .هزینه این خدمات نظافت از هزینه نظافت منزل جداست.
شرایط ارسال کارگر نظافت منزل برای خدمات
با تلفیق مفاد مواد ۵۱ و ۶۲ و ۶۳ قانون کار چنین نتیجه گیری می شود: اگر کارگر در روزهای تعطیل رسمی کار کند و به جای آن روز دیگری تعطیل نشود باعث افزایش ساعات کار کارگر از مدت ساعات کار موظفی و در نهایت اضافه کاری می شود.
عنوان تعطیل کاری همان اضافه کاری است و این عنوان عرف شده و در قانون کار تعطیل کاری وجود ندارد.
روز جهانی کارگر گرامی بادکارگران همواره جزو مهم ترین نیروی های کار در جهان به حساب می آمده اند. چه زمانی که کار در مزارع بود و چه در زمانی که به واسطه انقلاب صنعتی چرخ کارخانه ها روزبه روز بیشتر میچرخید. اما یک مسئله اساسی در اینجا مطرح بود و آن نیروی کار کارگر بود، تنها سرمایه ای که کارگر میتوانست بر روی آن حساب باز کند نیروی کارش بود و به عبارت دیگر فروش جانش.     این نیروی کار مسئله بسیار مهمی است، در ایالت متحده آمریکا قبل از وقوع جنگ های د
اتوبار و باربری خیابان کارگر حمل اثاث منزل و سایت بای سایت و پیانو حمل و جابجایی همه بار شرکت ادارات حمل ونقل وسایل خانه و جهیزیه با بهترین کیفیت فوم و کارتون چند لایه ساکهای مخصوص بسته بندی کارگر خوش اخلاق برای جابجایی وسایل منزل و شرکت در خدمت شما تهرانی ها عزیز با بهترین کامیون های مسقف وپتودا و بزرگ شبانه روزی 
۰۹۱۹۳۶۲۶۴۲۳
۰۲۱۸۸۳۶۱۵۵۳
۰۲۱۲۲۱۷۳۱۷۹
به استناد سایت مشاوره حقوقی دینا ، کارگر از لحاظ قانون کار کسی است که به هر عنوان در مقابل دریافت حق السعی ، اعم از مزد ، حقوق ، سهم سود و سایر مزایا به درخواست کارفرما کار می کند " . با توجه به تعریف مذکور ، می توان گفت هر کس کار می کند کارگر است و این مفهوم امروزه صرفا شامل مشاغل یدی و فیزیکی نیست . لذا  با استناد به گستره شمول مذکور در ماده 1 قانون کار جمهوری اسلامی ایران ، عنوان کارگر همه مشاغل انجام دهنده کار در موسسات تولیدی ، صنعت
فقط یه چیز کوچیک این وقت شب:

خواهر من،برادر من
که بلند میشی میری مسافرت،میگی مامانم اونجاس،فلانم اونجاس.
منم یه ساله اقواممو ندیدم تو اون یکی شهر،ولی این یه سالو تحمل می کنم تا تبدیل نشه به ابد.
من که دانش‌آموزم ازت راضی نیستم تعطیلاتو کش میدی،تحصیل من و هزاران نفر دیگه رو خدشه دار میکنی.
تو یه کارگر رو شرمنده می کنی پیش خانواده‌ش.یه کارگر؟نه هزاران کارگر.
تو خانواده های زیادی رو به خاطر اجاره‌ای که باید بدن درحالی که کاری در کار نیست،..
وقتی مهدی عزیزی و رضا کارگر برزی که باهم شهید شدن ,یک هفته دنبال کارهاشون بود . شهید کارگر برزی که کرج بود ;فقط دنبال بنرو عکس و اینجور کارهاش بود .یه عکسی هم داره که با بلوز سفید زیر تابوت شهید کارگر رو گرفته. دفعه آخر که داشت می رفت سوریه یه آمادگی عجیبی پیدا کرده بود . هر وقت میرفت منطقه می گفت نمیتونم وصیت نامه بنویسم .سخته . چی بگم .ولی بار آخر گفت که ;وصیت نامه مو نوشتم .به ماهم. همش می گفت منو تو گلزار شهدای بهشت زهرا سلام الله علیها دفن کنید.گ
چاقی و سلامت روان چه ارتباطی با یکدیگر دارند؟ چاقی و اضافه وزن علاوه بر خطرات جسمانی که برای فرد ایجاد می‌کنند، بر سلامت روان نیز تاثیر می‌گذارند. داشتن وزن مناسب امروزه برای بسیاری از افراد به نوعی چالش تبدیل شده‌است. این چالش دغدغه‌ی افراد را برای رسیدن به اندامی زیبا و کاهش اضافه وزن دو چندان کرده‌است. در مورد تاثیر چاقی و اضافه وزن بر سلامت جسمی اطلاعات زیادی در دسترس است. همان طور که می‌دانید اضافه وزن می‌تواند بر بیماری‌های قلبی،
اهمیت سلامت روان در زندگی ما بسیار زیاد است و این بر کسی پوشیده نیست.
در وبلاگ مسیر سلامتی هم به خوبی به این موضوعات خواهم پرداخت اما دوستان عزیزم اگر سلامت روان حاصل شود دیگر دچار اختلالات روحی روانی و بیماری های روانی نخواهیم بود.
دیگر از چیزهایی که میدانیم چی هستند رنج نمیکشیم.
سلامتی روان برای ما زندگی را فراهم می کند که اصلا تجربه نکرده بودیم و انتظار نداشتیم.
امیدوارم در زندگی به سلامت روان اهمیت دهید و مطالبی که قصد به اشتراک گذاری آ
اجاره خانه در غرب تهران کارگر
اجاره خانه در غرب تهران کارگر یک واحد آپارتمان 50 متری بسیار تمیز است. این واحد تک خواب می باشد. آپارتمان مجموعا 6 ظبقه 4 واحدی است. این واحد در طبقه دوم قرار دارد. ساختمان دارای امکانات کامل نظیر آسانسور ، انباری و آیفون تصویری و ... می باشد. واحد از دکوراسیون بسیار شیک برخوردار است. نورپردازی خوب ، نقشه مهندسی و بی نقص ، دسترسی محلی خوب و ... از ویژگی های این سوئیت هستند.
مشخصات کلی و امکانات دیگر اجاره خانه در غرب تهر
تابلو روان
نوعی دستگاه نمایش استفاده‌شده در ماشین‌ها، ساعت‌ها، ایستگاه‌های راه‌آهن
و خیلی از دستگاه‌های دیگر که نیازمند دستگاه نمایش ساده‌ای با وضوح محدود
هستند است. تابلوهای روان به عنوان ابزار تبلیغاتی شرکت‌ها و فروشگاه‌ها
نیز استفاده می‌شوند. تابلو روان قابلیت نمایش حروف و اشکال را به صورت
متحرک دارد. این تابلو از یکسری دیودهای نورانی تشکیل شده که در یک صفحه
قرار داده شده‌اند و به وسیله برنامه‌های کامپیوتری تصاویر و نوشته
من مهندس عمرانم و تخصصم ساخت و سازه، اما بشر واقعا داره با ساخت و
ساز‌های بی‌رویه به محیط زیست ضربه می‌زنه. هر جا رو که می‌بینی، دارن
می‌کوبن و برج می‌سازن. اگه از بالا به شهر نگاه کنی، ساختمون‌ها مثل
مکعب‌هایی هستند که کنار هم چیده شدن. ما که یه خواب راحت نداریم، همه‌اش
تا میام بخوابم، این کارگر‌ها که ساختمون می‌سازن، با داد و بی‌داد
نمی‌زارن. قدمم هم سبکه، باور کنید هرجا می‌رم، دور و برش شروع می‌کنن به
ساخت و ساز!  فکر‌کنم حتی ا
متاسفم که سرزمینم بیشتر از هنر و هنرمند به کارگر احتیاج داره! 
کارگر هایی که بتونن از ویرانه ها خونه بسازن 
دارم به این فکر می کنم که ما بیشتر از اون چه که فکرشو می کنیم به جامعه مون وابسته ایم. جامعه مون می تونه تعیین کنه ما کجا باشیم و کدوم بخش از وجودمون پررنگ بشه
البته که خودمون هم موثریم اما زمونه ای که توش زندگی می کنیم و جامعه مون خیلی تاثیرگذاره
من نمی تونم یه اتاق امن برای خودم بسازم و فراموش کنم بیرون از اتاقم آشوبه
نمی تونم آدم هایی ک
دبیرکل خانه کارگر گفته: عده ای برای تعدیل کارگران خیز برداشته اند.

جالب است بدانید خانه کارگر در انتخابات سال 84 طرفدار هاشمی رفسنجانی بود که باید از وی بعنوان بنیانگذار سیاست تعدیل در کشور نام برد و در دو انتخابات اخیرریاست جمهوری نیز حمایت سرسختانه ای از حسن روحانی داشت که دنباله روی سیاست های انقباضی اقتصاد کارگزارانی است.
مشاوره دیجیتال مارکتینگ
روان‌شناسی علمی است که با استفاده از روش علمی به پژوهش و مطالعهٔ روان (ذهن)، فرایند ذهنی و رفتار در موجودات زنده می‌پردازد.[۱] به عبارت دیگر، روان‌شناسی به مباحث رفتار و فرایندهای روانی می‌پردازد. منظور از «رفتار»، کلیهٔ حرکات، اعمال و رفتار قابل مشاهدهٔ مستقیم و غیرمستقیم است؛ و منظور از مشاوره دیجیتال مارکتینگ«فرایندهای روانی»، مباحثی همانند احساس، ادراک، اندیشه (تفکر)، هوش، شخصیت، هیجان و انگیزش، حافظه و… ا
کارگر خدا

امیرمؤمنان علی ـ علیه‌السلام ـ فرمود: بهترین زنان شما پنج دسته ‏اند. پرسیده شد: آن پنج دسته کدامند؟

حضرت فرمود: 

1️⃣ زنان ساده و بى ‏آلایش

2️⃣ زنان دل رحم و خوش خو 

3️⃣ زنان هم دل و همراه 

4️⃣ زنى که وقتی شوهرش به خشم می آید تا او را خشنود نکند خواب به چشمش نمی آید. 

5️⃣ زنى که در نبود شوهرش از او دفاع می کند. 

چنین زنى کارگرى از کارگران خداوند است و کارگر خدا هیچ وقت بی چیز و بی نوا نمی شود.

نکته:

اگر این چنین همسر
برای آرامش روان سفر بهترین گزینه است که می
تواند روان شما را بعد از مدتی که زندگی پر مشغله آن را آزرده، به خوبی تسکین
ببخشد. این سفر باید به معنای واقعی کلمه آرامش بخش باشد. چه چیز بهتر از دریا
برای آرامش روان؟ و چه بهتر اگر مقصد در دل دریا باشد؛ جزیره کیش جایی است که
آرامش در سفر را خواهید داشت و برای مدتی شما را از مخاطرات زندگی شلوغ به دور می کند.
این تسکین روح و روان تنها تاثیر دریا نیست چون هتل های کیش شما را یاری می دهند
که بدون درگیری ذهنی
هیچ مکانی نمی‌تواند نسبت به محل کار، جایی که افراد هر روز زمان زیادی را در آن می‌گذرانند، تأثیر زیادی بر سلامت روان بگذارد.
به گزارش ایسنا، متخصصان و روانشناسان راه‌حل‌های زیادی برای مدیریت سلامت روان در محیط کار توصیه کرده‌اند که رعایت آن‌ها برای تمامی شاغلانی که به سلامت روان خود اهمیت می‌دهند، ضروری است.
در ادامه چهار توصیه به نقل از سایت خبری "فری‌ملیژیاتودی" برای حفظ سلامت روان در محیط کار آورده شده است:
ادامه مطلب
تعریف بهداشت روان
 بهداشت روان موضوعی فراتر از فقدان یا نبود بیماری روانی است. بعد مثبت بهداشت روان که سازمان بهداشت جهانی بهداشت نیز روی آن تکیه دارد، در تعریف سلامتی لحاظ 
شده است « سلامتی یک حالت رفاه جسمی، روانی و اجتماعی است نه فقط نبود بیماری و یا ناتوانی»بنابراین،بهداشت روان حالتی از رفاه است که در آن فرد توانایی هایش را 
باز می شناسد و قادر است با استرس های عادی و  معمول زندگی، سازگاری داشته و از نظر شغلی مفید و سازنده باشد.

ادامه
سلامت روان
بیمارهای روانی از آغاز پیدایش بشر وجود داشته است و هیچ انسانی در
مقابل این بیماریها مصونیت ندارد این خطر همیشه بشر را تهدید می‌کند.عدم سازش و وجود اختلالات رفتار در جوامع انسانی بسیار مشهود و فراوان است.در
هر طبقه و صنفی در هرگروه و جمعی، اشخاص نامتعادلی زندگی می‌کنند بنابراین
در مورد همه افراد، اعم از کارگر، دانش‌پژوه، پزشک و مهندس، زارع، استاد
دانشگاه و غیره، خطر ابتلا به ناراحتی‌های روانی وجود دارد به عبارت دیگر،
هیچ ف
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «دشمن از اوّلِ انقلاب تا امروز بر روی همه‌ی نقاطی که ممکن است کشور را به هرج و مرج بکشد تکیه کرده، از جمله بر روی مسئله‌ی کار و کارگر، ولی در همه‌ی این موارد، کارگران کشور توی دهن دشمن زده‌اند. جامعه‌ی کارگری جزو وفادارترین جوامع به انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی بوده و هست.» ۱۳۹۸/۰۲/۰۴نوجوان خامنه‌ای به‌مناسبت هفته‌ی کار و کارگر و براساس این بخش از بیانات رهبر انقلاب، لوح «مشت کارگران بر دهن دشمن» را منتشر میک
پاورپوینت بهداشت و سلامت روان نوجوانان
دانلود پاورپوینت بهداشت و سلامت روان نوجوانان، در 80 اسلاید. بر طبق تعریف سازمان جهانی بهداشت، سلامتی عبارت است از یک حالت آسودگی جسمی، روانی، اجتماعی، و نه فقط به فقدان بیماری یا ناتوانی. در این مجموعه می توانید با مفاهیم بهداشت و بهداشت روان ، سلامت، سلامت روان، ابعاد سلامت روان، ویژگی های ...
نتیجه مذاکره با آمریکا: نتانیاهو اعلام کرده در صورت پیروزی در انتخابات کرانه باختری را به رژیم صهیونیستی ملحق خواهد کرد، و ترامپ هم از این جنایت حمایت کرده است. نتیجه ده ها سال  مذاکره آخر برای فلسطین شد هیچ، کلمه هیچ برای ما هم آشناست یعنی نتیجه مذاکره با غرب در برجام.! و آیا هیچ عاقلی به این مذاکرات خوشبین خواهد بود و دل خواهد بست.
هر چند مقاومت بدون هزینه نیست اما تجربه گذشته و امروز نشان می دهد .سازش با دشمنان علاوه بر ذلت و حقارت غیر قابل
بیـــــمه گران -به گزارش خبرگزاری تسنیم، علی خدایی عضو کارگری شورای عالی کار گفت: امروز با وجود وضعیت بد اقتصادی و معیشتی امنیت شغلی اولویت اصلی بازار کار است و نبود امنیت شغلی اجازه اعتراض را از کارگر گرفته است.
ادامه مطلب
مطمئنا در دنیای پرتلاطم امروزی، یکی از موضوعاتی که می تواند جوامع بشری را از اختلافات شخصی و جمعی در امان بدارد، «آشنایی با حقوق متقابل افراد با یکدیگر و قانون» است که مهمترین اثر این آشنایی و آگاهی را می توان در پیشگیری از وقوع بسیاری از مشکلات حقوقی دانست؛ بنابراین، امروز تلاش داریم تا موضوع «انواع قرارداد کار» را بررسی کنیم.

ایجاد رابطه‌ی حقوقی بین کارگر و کارفرما مستلزم توافق دو اراده است که بر مبنای شرایطی خاص و ناشی از حکم قانون پد
تاثیر ارتباط در سلامت روان
دانلود تحقیق تاثیر ارتباط در سلامت روان، در قالب فایل word و در حجم 20 صفحه. این پژوهش قصد دارد تا آثار برخورد صمیمانه در خلال انواع روابط اجتماعى را بر سلامت روان با بررسى دو دیدگاه اسلام و روان‏شناسى معرفى کند. سلامت روان، از ویژگی ‏هاى زندگى سالم است و براى دست‏یابى به آن ...
بسم‌الله الرحمن الرحیم
سکه طلا گران شد
علت آن هرچه و هر که هست ، بدون شک یک کارگر ساده نیست...
کارگری که برای حفظ خود از هرزگی تن به ازدواج میدهد و مجبور به قبول پرداخت سکه به عنوان مهریه است
سکه گران و گرانتر میشود ...کارگر ساده فصلی که از سیاست سر در نمی آورد
هرکه مقصر است را لعن میکند و به دادگاه میرود
همسرش مهریه را به اجرا گذاشته است...حقو ق و دستمزدش هم پای سکه قد نکشیده است
کارش کسادتر شده  که رونق نگرفته ،
قاضی شرایطش را درک میکند ولی مهریه
قرارداد­کار، عقدی معوض است
و از این جهت با هبه و برخی از عقود غیر معوض[2]
تفاوت دارد؛ شرط معوض بودن قرارداد کار و موضوعیت آن بیشتر به وابستگی کارگر به
کارفرما باز می‌گردد، به این معنی که معوض بودن قرارداد کار و پرداخت مزد از سوی
کارفرما به کارگر از آنجا مهم است که در واقع نشان دهنده وابستگی کارگر به کارفرما
می‌باشد و چنانچه شخصی بنابر انگیزه‌های اخلاقی و نیکوکاری و به صورت افتخاری و
تبرعاً برای مؤسسات عام‌المنفعه یا خیریه کار کند، نمی‌تو
قرارداد کار عبارت است از قرارداد
کتبی یا شفاهی که به‌موجب آن کارگر در قبال دریافت حقوق، کاری را برای مدت
موقت یا مدت غیر‌موقت برای کارفرما انجام می‌دهد؛ اما این قرارداد باید
چگونه تنظیم شود و در صورت اختلاف بین کارگر و کارفرما چه مرجعی صالح به
رسیدگی است؟
ادامه مطلب
آموزش ساخت تابلو روان یکی از دوره‌های بسیار پرطرفدار الکترونیک می‌باشد. تابلو روان با توجه به نوین بودن آن در تبلیغات بسیار پرکاربرد است و از ابزارهای مفید این حرفه می‌باشد.که به وسیله آن می‌توان محصولات و خدمات را در قالب متن، عکس، انیمیشن و فیلم به دیگران معرفی کرد. 
دوره ساخت تابلو روان شامل: آموزش ساخت تابلو روان فول کالر، آموزش ساخت تابلو روان سه رنگ، آموزش ساخت تابلو روان دو تیکه، آموزش ساخت تابلو چشمک زن، آموزش عیب یابی تابلو رو
در حال حاضر چندین رویکرد در مورد گروه درمانی وجود دارد. برخی بالینگران روان کاوی را چارچوب کار خود قرار داده اند و برخی دیگر فنونی نظیر گروه درمانی تعاملی را به کار می برند که اریک برن پیشنهاد کرده است و تأکیدش بر تعاملهای فعلی اعضای گروه با یکدیگر است. گروه درمانی رفتاری بر فنون شرطی سازی متکی است که در نظریه یادگیری ریشه دارد. گروه درمانی هیئت نگر (Gestalt) براساس نظریه های فردریک پرلز تدوین شده و امکان تخلیه هیجانی (Abreaction) و ابزار کامل حالات ر
السلام علیک یا مولای یا صاحب العصر و الزمان عجل‌الله فرجک

سلام و وقت بخیر! اولین جمعه از ماه مبارک رمضانه. نمی‌دونم تا امروز و این ساعت -با توجه به شرایط خاص حاکم بر کشورمون به خاطر ویروس کرونا- رو چطوری سپری کردین؛ بیشتر مساجد و هیئات و اماکن زیارتی تعطیله و مثل سال‌های قبل توفیق شرکت در مجالس ذکر و وعظ برای بیشرمون وجود نداره، مگه از طریق دنیای مجازی بتونیم از خیری که بعضی‌ها انجام می‌دن و جلسات تک‌نفره و چندنفره‌شون رو به صورت صوتی ی
مستی اینک آرام می‌گیرد، و با عبور از طغیان‌های جان به کرانه می‌رسد. امواج خروشان را، و جان را، سرمنزل حق بود. طغیان بیهوده جان‌ها نستاند، چراکه هرچه ستاندنی باید ستانده می‌شد و هرچه بخشیدنی بخشیده. 
جان به بالا می‌رود و از چرخ بالا می‌پرد، و در این چرخ نیز کس بیهوده گم نیست. هیچ کس گم نیست و سرانجام هر جان آشوبیده از پس افتادن‌ها و برخاستن‌ها به طریق ابدی فراخوانده می‌شود و راه می‌یابد و نخستین گام‌های لرزان خویش را بر‌می‌نهد.
از میا

از شب تا سحر حرف زدیم، مثل شش هفت ماه پیش، آن موقع از اواخر شب تا خود صبح حرف زدیم...
فرقش این بود که حالا او داشت حرف میزد و من می شنیدم. داشت از تغییراتش حرف میزد، که از حرفهایی که همان شب برایش گفتم شروع شد و با اتفاقات دیگر تقویت شد و ادامه پیدا کرد، که حالا بعد از شش هفت ماه، طی یک بحران ببینم که تغییر کرده، بزرگ شده، آرام تر شده، بیشتر درک میکند، مهربان تر شده، حتی احترام توی رفتارش آمده! دست از توجیه اشتباهات برداشته و این چند روز به جای
۱۰۲-بهانهرفتی و یک بهانه برای تو جور شدغوغای بی کرانه برای تو جور شدتو پشت پا زدی به همه خاطرات تایک خود زنی عاشقانه برای تو جور شدهی پشت هم  به پشت که شلاق می زنیجلاد من بیا که تازیانه برای تو جور شد(از هرچه بگذری سخن دوست خوشتر است)شعر وسماع ورقص و ترانه برای تو جور شدناظم به  کنج عزلت خود می نشین  که بازیک حس شاعرانه برای تو جور شد
دربارۀ تعریف حقوق کار اتفاق نظر وجود ندارد و از آنجایی که دیدگاه‌های اجتماعی و فکری حقوق‌دانان در این مورد این رشته از علم حقوق یکسان نیست، بنابراین با توجه به تعریف‌های پیشنهادی حقوق‌دانان کشورهای صنعتی می‌توان حقوق کار را این چنین تعریف نمود.

«حقوق کار بر کلیه روابط حقوقی که از انجام کار برای دیگری ناشی می‌شود و در هر مورد که اجرای کار با تبعیت نسبت به کارفرما همراه باشد، حاکم است و به عبارتی حقوق کار به بررسی، تجزیه و تحلیل و ارزیا
دربارۀ تعریف حقوق کار اتفاق نظر وجود ندارد و از آنجایی که دیدگاه‌های اجتماعی و فکری حقوق‌دانان در این مورد این رشته از علم حقوق یکسان نیست، بنابراین با توجه به تعریف‌های پیشنهادی حقوق‌دانان کشورهای صنعتی می‌توان حقوق کار را این چنین تعریف نمود.

«حقوق کار بر کلیه روابط حقوقی که از انجام کار برای دیگری ناشی می‌شود و در هر مورد که اجرای کار با تبعیت نسبت به کارفرما همراه باشد، حاکم است و به عبارتی حقوق کار به بررسی، تجزیه و تحلیل و ارزیا
1- کارگاه های تولیدی و صنعتی از چه زمانی بایستی نسبت به تهیه طرح طبقه بندی مشاغل اقدام نمایند؟
با توجه به بخشنامه شماره 12096 مورخ 2/9/74 معاونت تنظیم روابط کار وزارت کار و امور اجتماعی و در اجرای ماده 1 آئین نامه اجرایی تبصره 1 ماده (49) قانون کار واحد هایی که از 1/4/1375 به بعد به حد نصاب 50 نفر کارگر یا بیش از آن می رسند، مشمول اجرای طرح می شوند و زمان رسیدن به حد نصاب 50 نفر کارگر، زمان شمول اجرای طرح می باشد.
2- آیا شرکتهای پیمانکاری نیز ملزم به اجرای طرح ط

انواع قرارداد کار استخدام در شرکت های خصوصی
زمان مطالعه 1 دقیقه 
 ۱– قرارداد غیر موقت یا قرارداد کار دائمی در این نوع قرارداد زمانی برای پایان قرارداد ذکر نمی شود یا در متن قرارداد به نامحدود بودن آن اشاره می گردد. پایان قرارداد در این نوع استخدام منوط به احراز شرایط یا انجام ترتیباتی است و فسخ یک طرفه آن قانوناً امکان پذیر نمی باشد.

مواردی که باعث می شود قرارداد کار غیر موقت خاتمه پذیرد عبارتست از:
•    فوت کارگر
•    بازنشستگی کارگ
توی راه، موقع اذان ظهر، یه امامزاده ای سر راهمون بود. رفتیم نماز بخونیم . سرمای زمستون بود و بخاریِ کم جونِ پراید و خاطره ی خوشِ یه اسپیلیت گنده واسم زنده ست که رنج سرما رو حسابی کم میکرد. داشتم نماز میخوندم که صدای گیرا و نافذ یه آقای مسنّی زو از قسمت مردونه شنیدم. "رب انی مغلوب فانتصر و انت خیر الناصرین" . رفت تا عمق وجودم ، احساس کردم همون جمله ایه که همیشه دلم میخواست به خدا بگم. من عاشق عربی ام و انواع دعاها رو توی قنوتم میخونم، ولی این یکی یه
کشور ایران دارای 1.648.000 کیلوکتر مربع مساحت با جمعیتی بالغ بر 80 میلیون نفر (بر اساس آمارگیری سال 95) هست که در جنوب غربی قاره آسیا واقع شده و همچون پلی مابین دریای خزر و خلیج فارس جای گرفته است، یعنی زیباترین و بزرگترین دریاچه جهان را به خلیج فارس وصل می نماید و همچنین مانند چهار راهی بر سر راه شرق و غرب پیوندگاه تجلیات فرهنگی، معنوی، تجاریو سیاسی شرق و غرب است.

http://s11.picofile.com/file/8394538450/3ufsa1.jpeg

ایران کشور پهناوریست که فارس، ترک، لر، بلوچ، کرد و ع
روان نژند یا روان رنجوری یک صفت شخصیتی است که بر اساس غم و اندوه، دمدمی مزاج بودن و بی ثباتی عاطفی مشخص می‌شود. افرادی که چنین ویژگی شخصیتی دارند معمولا نوسانات خلقی،اضطراب، دمدمی مزاج بودن، تحریک پذیری و غم و اندوه را تجربه می‌کنند. افرادی که روان رنجوری کمتری دارند ثبات عاطفی و احساسی بیشتری دارند.

منبع: drfahimehrezai.com
... راستش گاهی آنقدر چیزی خوره ذهنت می شود که می خواهی جایی
فریادش زنی، با رهگذری درد و دل کنی، تداعی کنی میل های بی کرانه ات را، پای پوشی
به تن کنی و راه بی پایانی را آغاز، مسخ شوی به سنگی، چوبی، برکه ای و یا قطره آبی
که فرو می ریزد از گوشه چَشمی. من اما می نویسم. می نویسم و مچاله می کنم و می
سپارمش به باد، یا به آبی روان و یا به تاریخ های نانوشتهِ سر به مُهر. گاهی اما
هر چه دور اش می کنم، هر چه می رانم اش، می چرخد و می چرخد و باز می گردد سر جای
نخستین
اتوبار سخاوت‌بار
باربری پاسداران با سالها تجربه در زمینه حمل و نقل در 24 ساعت شبانه روز
به تمامی مناطق و باربری تهران به شهرستان آماده خدمت گذاری به مشتریان
عزیز می باشد. شرکت سخاوت بار با تمامی تجهیزات و پرسنل خود اعم از کامیون،
کامیونت، کامیون و وانت و نیسان همراه با کارگر و بدون کارگر، با کارگران
مجرب و تسلط کامل بر مناطق مختلف تهران با بسته بندی منظم و اصولی و خدمات ویژه در خدمت شماست.
ادامه مطلب
در ازدحام این همه ظلمت بی عصا
چراغ را هم از من گرفته اند 
اما من
دیوار به دیوار
از لمس معطر ماه
به سایه روشن خانه باز خواهم گشت
پس زنده باد امید 
در تکلم کورباش کلمات
چشم های خسته مرا از من گرفته اند
اما من
اشاره به اشاره
از حیرت بی باور شب
به تشخیص روشن روز خواهم رسید
پس زنده باد امید 
در تحمل بی تاب تشنگی
میل به طعم باران را از من گرفته اند
اما من
شبنم به شبنم
از دعای عجیب آب
به کشف بی پایان دریا رسیده ام
پس زنده باد امید 
در چه کنم های بی رفتن سف
داشتم فیلم نهنگ آبی را می دیدم به یک نتیجه عجیب و هولناک رسیدم.
روان شناسی در عین اینکه می تواند از انسان ها افراد سالم تر و مطمئن تری بسازد می تواند آدم ها را نابود کند.
یک روان شناس بهتر از هر کس دیگری می تواند از جایی به تو آسیب بزند که از پا در بیاوردت.
بهتر از هرکسی نقطه ضعف های تو را می داند ...نقطه قوت هایت را می داند...
بهتر از هرکس دیگری می داند از کجا به تو ضربه بزند که نتوانی بلند بشوی...

ادامه مطلب
شما به کودک خود کمک می‌کنید کارهایی مانند دستشویی رفتن، خوردن، خوابیدن، تغذیه سالم، ورزش کردن و مسواک زدن را یاد بگیرد، اما مطالب روانشناسی کودک برای آموزش سلامت روان به او چه می‌کنید؟ اگر نمی‌دانید چگونه باید به پرسش‌های مربوط به سلامت روان کودکان پاسخ دهید، بدانید که تنها نیستید. اگرچه در حال حاضر بسیار به این موضوع پرداخته می‌شود، اما در واقع، تعریف مشخصی از سلامت روان و مشخصه‌های آن وجود ندارد.
تا چندی پیش، سلامت جسمانی تنها به ع
حداقل دستمزد کارگر در سال 1399 شد 1835000 تومان +به هر کارگر 100 هزار تومان حق مسکن داده خواهد شد + 400 هزار تومان حق خواربار داده خواهد شد+183 هزار تومان به ازای یک فرزند داده خواهد شد+ اگر از یک سال بیشتر  در همان کارگاه باشد 175 هزار تومان اضافه خواهد شد.
پس هر کارگر که یک فرزند دارد و بیش از یکسال در همان کارگاه است رقم 2 میلیون و 690 هزار تومان حقوق خواهد گرفت.
عمده نگرانی نماینده کارگران این بود که کارگران همان 1میلیون و 835 هزار تومان حقوق خواهند داشت. و ع
دانلود کتاب آموزش ساخت تابلو روان pdf

دانلودفایل

Search ResultsWeb resultshttps://www.aparat.com/www.aparat.com › result › دانلود_کتاب_آموزش_سا...
دانلود کتاب آموزش ساخت تابلو روان pdf - آپاراتhttps://www.aparat.com/Translate this pageدانلود کتاب فارسی آموزش سیستم عکس خوانی ذهنی pdf ... آموزش ساخت قفسه کتاب با استفاده از کارتن و مقوا ... نحوه ساخت تابلو روان با atmega32و ماتریکس 7*5.http://nnc.ir/nnc.ir › _Download › Articles › آموزش ساخت تابلو ...
آموزش ساخت تابلو روانhttp://nnc.ir/PDFTranslate this pageآموسش مونتاص ت
دیروز که انتخاب رشته کردم، اول ادبیات تهران رو زدم، بعد روان بهشتی بعد روان و ادبیات بقیه ی جاها. حتی روان و ادبیات و زبانشناسی اصفهان و روان و ادبیات و گردشگری شیراز رو هم زدم و همه ی اینا با گردشگری تبریز بزور شد ۱۷ تا.
ولی دوباره امروز پشیمون شدم و الان اولویت اولم روان بهشتی و بعد ادبیات تهرانه‌. هرچند فرقی هم نمیکنه و احتمالا با رتبه ی خودم روان بهشتی رو نیارم و الان قشنگ وقت دارم که عین آدم فکر کنم. که نه تنها اصلا روان یا ادبیات؟ بلکه کدو

انواع قرارداد کار استخدام در شرکت های خصوصی
زمان مطالعه 1 دقیقه 
 ۱– قرارداد غیر موقت یا قرارداد کار دائمی در این نوع قرارداد زمانی برای پایان قرارداد ذکر نمی شود یا در متن قرارداد به نامحدود بودن آن اشاره می گردد. پایان قرارداد در این نوع استخدام منوط به احراز شرایط یا انجام ترتیباتی است و فسخ یک طرفه آن قانوناً امکان پذیر نمی باشد.

مواردی که باعث می شود قرارداد کار غیر موقت خاتمه پذیرد عبارتست از:
•    فوت کارگر
•    بازنشستگی کارگ
نویسنده ساهایا جی سلوام ، مترجم راضیه نصیر زاده
 موضوع : روانشناسی و دین
روانشناسی دین اکنون یک شاخه شناخته شده روانشناسی است در چهارچوبهای نظری و روش شناسی این علوم برای بررسی احساسات و رفتارهای دینی و جمعی و فردی استفاده میکنیم . 
بامطالعه تاریخ روان شناسی در می یابیم که روانشناسان در ابتد به بررسی موضوع دین بر به باشی و رفتار انسان علاقه مند بودند. نظریات فروید خسارتهایی به ارتباط بین روا شناسی و دین وارد کرد . مهمتر از این با شروع غلبه و
استفاده زنبور عسل از ژل رویال

ژل رویال براى تغذیۀ لاروهاى کارگر در دو روز اول رشد آنها و لاروهاى ملکه به مدت 5 روز بکار مى‌رود. لاروهاى ملکه برخلاف لاروهاى کارگر که از سومین روز به بعد، به آنها مواد غذایى متنوعى (عسل + \آب + \گردۀ گل) داده مى‌شود، غیر از ژل رویال مادۀ غذایى دیگرى را نمى‌شناسند.
بنابراین، آیا ژل رویال ماده‌اى است که رشد تخمک‌ها را در ملکه امکان‌پذیر مى‌سازد؟ و آیا توقف تغذیه با ژل رویال است که یک لارو را محکوم به کارگر شدن م
دانلود جزوه خلاصه کتاب آمار توصیفی در روان شناسی.. 
دانلود جزوه خلاصه کتاب آمار توصیفی در روان شناسی و علوم تربیتی همراه فلش کارت و 20 دوره نمونه سوال ب | خرید اینترنتی با مناسبترین قیمت و ضمانت بازگشت ...

دانلود PDF کتاب آمار توصیفی در روان‌شناسی و علوم تربیتی 
«آمار توصیفی در روان‌شناسی و علوم تربیتی» از حسن امین‌پور کتابی تخصصی است که روش تحقیق و کار با آمار توصیفی را برای دانشجویان رشته روان شناسی و علوم ...

جزوه درسی آمار توصی
تابلو روان
نوعی دستگاه نمایش استفاده‌شده در ماشین‌ها، ساعت‌ها، ایستگاه‌های راه‌آهن
و خیلی از دستگاه‌های دیگر که نیازمند دستگاه نمایش ساده‌ای با وضوح محدود
هستند است. تابلوهای روان به عنوان ابزار تبلیغاتی شرکت‌ها و فروشگاه‌ها
نیز استفاده می‌شوند. تابلو روان قابلیت نمایش حروف و اشکال را به صورت
متحرک دارد. این تابلو از یکسری دیودهای نورانی تشکیل شده که در یک صفحه
قرار داده شده‌اند و به وسیله برنامه‌های کامپیوتری تصاویر و نوشته
روضه خوانی      حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام
 به یاد‌‌ شهید بزرگوار غلامرضا کارگر
و یاد بود  شهید حاج قاسم سلیمانی
 و یاد بود پدر بزرگوارش مرحوم علی‌ کارگر و مادر مرحومه اش
زمان : دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ به مدت چهار شببعد از نماز مغرب و عشا
مکان : مسجد جامع شهیدیه
کتاب روانشناسی رشد جلد2 لورا برکpdf

دانلودفایل

کتاب روان شناسی رشد نوجوانی تا پایان زندگی (عمر) جلد دوم ...www.adinehbook.com › productTranslate this pageدرباره مولف. لورا برک استاد برجسته روانشناسی در دانشگاه ایالتی الینوی است، جایی که او بیش از سه دهه پیشرفت انسانی را به دانشجویان مقطع کارشناسی و فارغ ...
روانشناسی رشد لورابرک ترجمه سیدمحمدی جلد دوم | خرید کتاب ...telketab.com › book › روانشناسی-رشد-لورابرک-ت...Translate this pageخرید اینترنتی کتاب روانشناسی رشد ل
کتاب روانشناسی رشد جلد2 لورا برک

دانلودفایل

کتاب روان شناسی رشد نوجوانی تا پایان زندگی (عمر) جلد دوم ...www.adinehbook.com › productTranslate this pageدرباره مولف. لورا برک استاد برجسته روانشناسی در دانشگاه ایالتی الینوی است، جایی که او بیش از سه دهه پیشرفت انسانی را به دانشجویان مقطع کارشناسی و فارغ ...
روانشناسی رشد لورابرک ترجمه سیدمحمدی جلد دوم | خرید کتاب ...telketab.com › book › روانشناسی-رشد-لورابرک-ت...Translate this pageخرید اینترنتی کتاب روانشناسی رشد لو

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها